12
сентябрь
2022
Мектебімізде 09.09.2022ж күні мектеп бітірушілерді ҰБТ-ге сапалы дайындау мақсатында ата-аналар жиналысы өтті.
Мектебімізде 09.09.2022ж күні мектеп бітірушілерді ҰБТ-ге сапалы дайындау мақсатында ата-аналар жиналысы өтті. Мектеп директоры Б.Жанайхан және директордың оқу ісі орынбасары Д. Қабдылов, сынып жетекшілері Ж.Куншыбаева, Ж.Абишова, А.Өмірбек ата-аналарға қажетті ақпараттар беріп, мектеп психологы Ұ.Қайназарова ата-аналарға оқушылардың психологиялық дайындығы туралы кеңес берді.09.09.2022 в школе состоялось родительское собрание с целью качественной подготовки выпускников школ к ЕНТ. Директор школы Б.Жанайхан и заместитель директора по учебной работе Д. Кабдылов, классные руководители Ж.Куншибаева, Ж.Абишова, А.Омирбек дали родителям необходимую информацию, а школьный психолог У.Кайназарова проконсультировала родителей по вопросам психологической подготовки учащихся.





